Սույն Գաղտնիության քաղաքականությունը սահմանում է կայքի օգտվողների, ինչպես նաև ֆիզիկական և իրավաբանական անձանց, որոնք անդամակցության հայտ են ներկայացնում կամ օգտվում են «Հայաստանի տուրիստական ծառայություններ մատուցողների միություն» Հասարակական կազմակերպության (այսուհետ՝ Կազմակերպություն) ծառայություններից, անձնական տվյալների հավաքագրման, օգտագործման, պահպանման և պաշտպանության կարգը։
Օգտվելով կայքից կամ անդամակցության համար դիմելով Կազմակերպությանը՝ Դուք հաստատում եք Ձեր համաձայնությունը սույն Քաղաքականության պայմաններին։
Ընդհանուր դրույթներ
Կազմակերպությունը հարգում է յուրաքանչյուր անձի անձնական կյանքի անձեռնմխելիությունը և պարտավորվում է ապահովել անձնական տվյալների պաշտպանությունը՝ համաձայն Հայաստանի Հանրապետության «Անձնական տվյալների պաշտպանության մասին» 2015 թվականի մայիսի 18-ի օրենքի և այլ կիրառելի իրավական ակտերի։
«Դուք», «Ձեր» տերմինները վերաբերում են ցանկացած ֆիզիկական կամ իրավաբանական անձի, որի անձնական տվյալները մշակվում են Կազմակերպության կողմից։
Ինչ տվյալներ ենք մենք հավաքում
Կազմակերպությունը կարող է հավաքել և մշակել հետևյալ անձնական տվյալները.
2.1. Անձնական տվյալներ.